fbpx

Zabieg kwasami Peel Mission – poznaj ich działanie

Zabieg kwasami Peel Mission – poznaj ich działanie

Każda osoba dbająca o swój wygląd zewnętrzny, marzy o pięknej i zdrowej cerze, pełnej blasku, wigoru i kolorytu. Jednak delikatna skóra twarzy często jest narażona na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Z ich powodu borykamy się ze zmianami trądzikowymi, stanami zapalnymi, popękanymi naczynkami, bliznami, przebarwieniami, a także zmarszczkami. Ponadto to właśnie na twarzy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Wszystkie te problemy obniżają naszą pewność siebie i powodują powstawanie kompleksów, z którymi wcale nie musimy się godzić. Już dziś odkryj magiczne działanie zabiegów kwasami, a konkretniej serią Peel Mission.

Na czym polega zabieg kwasami Peel Mission?

Zabieg kwasami Peel Mission daje wspaniałe rezultaty. Kosmetyki używane do procesu są profesjonalnymi preparatami, pozwalającym na walkę z wieloma defektami skóry. Ich skład oparty jest na monokwasach, dzięki czemu są niezwykle skuteczne w swoim działaniu i pozwalają nie tylko zatuszować występujący problem, ale również pomagają go zwalczyć. Warto wykonać zabieg kwasami Peel Mission, by na własnej skórze przekonać się o jego spektakularnym działaniu i wpływie na cerę. Jednym z miejsc, w którym nie tylko skorzystasz z takiej usługi kosmetycznej, ale także spotkasz się z uśmiechniętymi, profesjonalnymi kosmetyczkami, pełnymi empatii i wyrozumiałości, jest gabinet “Rychtuj się”. Odwiedź go już dziś, by odkryć piękno swojej skóry i odpowiednio o nią zadbać!

W trakcie zabiegu kwasami Peel Mission na skórę nakładane są odpowiednio dobrane kosmetyki, które działają na konkretny problem występujący na twarzy. Peelingowi chemicznemu może towarzyszyć uczucie szczypania i swędzenia, które ustępuje wraz z upływem czasu. Zabieg polega na złuszczaniu naskórka, czyli na eksfoliacji, i jest przeznaczony do każdego rodzaju cery, natomiast konkretne kosmetyki są dobierane indywidualnie pod kątem występującego problemu.

Architect Peel – pożegnaj się z rozszerzonymi porami

Jednym z zabiegów kwasami Peel Mission jest Architect Peel, którego działanie polega na zwężeniu porów rozszerzonych na skutek ubytku kolagenu. Odpowiednio dobrane kosmetyki bazują na działaniu kwasów huminowych, które wpływają na obkurczenie i tym samym zmniejszenie widoczności porów skóry. Po zabiegu w mgnieniu oka cera staje się bardziej wygładzona, odświeżona, nawilżona, a także pięknie rozświetlona.

Lift Peel – popraw elastyczność swojej skóry

Lift Peel to również zabieg z serii Peel Mission, którego głównym celem jest lifting – wszystko bez użycia skalpela. Przeznaczony jest głównie do cery pozbawionej elastyczności, jędrności i gęstości. Wszystkie te problemy pojawiają się z wiekiem i powodują dyskomfort, gdyż skóra staje się cieńsza, przez co zwiększa się widoczność naczynek krwionośnych. Zabieg kwasami Lift Peel skutecznie zahamuje procesy starzenia, intensywnie nawilży, a także wzmocni naczynia krwionośne.

Reti Peel – pierwszy krok do odmłodzenia skóry

Jeśli jednak poszukujesz sposobu na odmłodzenie swojej skóry i poprawienie jej kondycji bez złuszczania i podrażnień, to koniecznie skuś się na zabieg Reti Peel, w którym wykorzystywane są unikalne, podwójne kompleksy retinolowe. W mgnieniu oka zauważysz przywrócenie jędrności, napięcia oraz gęstości skóry, co z efekcie sprawi, że Twoja skóra stanie się odmłodzona, wygładzona i znacznie bardziej promienna, a jej koloryt zostanie ujednolicony. Ponadto znikną wszelkie niedoskonałości!

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów Peel Mission w Gabinetach Rychtuj Sie!